Wystartowały przygotowania do 6. edycji PARARUDNIK !!!

Wystartowały przygotowania do 6. edycji PARARUDNIK !!!

Kiedy zaczynaliśmy w 2011 roku nawet przez myśl nam nie przeszło, że będzie to najbardziej znaczące wydarzenie w branży, które pozwoli na spotkanie ze sobą ludzi z pasją. Takich, którzy znają się na rzeczy, potrafią i chcą korzystać z coraz szerszej oferty na rynku sportów lotniczych. A jednak PARARUDNIKI wyrosły na lidera i cieszy nas to niezmiernie. To w dużej mierze zasługa rzeszy wystawców, osób, które nam zaufały i dziś nie wyobrażają sobie swojego kalendarza bez wiosennej wizyty w Rudnikach. Bo to miejsce wyjątkowe. Każdego roku mamy przygotowane 1000 m² powierzchni wystawienniczej głównie pod dachem. Żadna rewelacja? Może i tak. Jednak nikt w Polsce przy podobnej okazji nie oferuje w pełni przystosowanego, lotniczego terenu o powierzchni przekraczającej 200 hektarów. Zainteresowani mogą tu prezentować, testować i oglądać sprzęt w pełnej krasie i w naturalnym środowisku. My nie zamykamy się w halach. Utwardzony pas startowy, wyciągarki paralotniowa i szybowcowa – to wszystko do dyspozycji naszych gości. Do tego baza noclegowa i gastronomiczna, które i tak nie zamykają listy udogodnień każdego roku przez nas przygotowywanych. Niektórzy sekretu popularności PARARUDNIK upatrują w doskonałym położeniu lotniska w Rudnikach tuż przy trasie DK1, ale to dla nas, organizatorów, opinia trochę krzywdząca.

PARARUDNIKI wyznaczają trendy – tu prezentowane są nowości, tu rodzą się kolejne pomysły i nowatorskie rozwiązania. W trakcie jednego weekendu na lotnisku Aeroklubu Częstochowskiego spotyka się cała śmietanka lotniczego środowiska. Kopalnia doświadczeń i wyjątkowa okazja do zapoznania się z szeroką ofertą rynku lotnictwa lekkiego.

Przygotowane przez profesjonalistów dla profesjonalistów – takie motto przyświeca nam od pierwszej edycji. Z każdą kolejną działamy z większym rozmachem. Jubileuszowa edycja PARARUDNIK będzie z pewnością niezapomniana. O szczegóły programu będziemy Państwa na bieżąco informować.

Targi odbędą się w dniach 27-28 maja 2017 r.