ParaRudniki 2018. Targi i Piknik Lotniczy. 25-27 maja 2018

ParaRudniki 2018. Targi i Piknik Lotniczy. 25-27 maja 2018

W tym roku rozszerzamy formułę i wyznaczamy nowe trendy. Chcemy zaprosić na ParaRudniki jak największą liczbę pilotów. Amatorów, zawodowców – jednym słowem pasjonatów. Takich, jak my.

I koniec z wydzielaniem czasu na loty. Podczas tegorocznych Targów Lotnictwa Lekkiego otworzymy niebo już w piątek 25 maja o 17.00. Będziecie mogli swobodnie polatać aż do zachodu słońca… w niedzielę 27.05!
Taka formuła pozwoli na nieograniczone testowanie wystawianego sprzętu. Przygotujemy miejsce, w którym bezpiecznie będziecie mogli postawić skrzydło czy sprawdzić możliwości napędu.

Gdzie się spotkamy? Na lotnisku w Rudnikach powstanie miasteczko namiotowe dla pilotów, gdzie będziemy mogli porozmawiać, wymienić się doświadczeniami czy zwyczajnie się pobawić. A to wszystko dwa kroki od miejsca startów i lądowań, które zostanie wyposażone w wyciągarkę.
Poza tym ParaRudniki to tradycyjne Targi Lotnictwa Lekkiego. Najlepsze i największe w kraju. Przygotowane przez profesjonalistów dla profesjonalistów – takie motto przyświeca nam od pierwszej edycji.

Jeśli pragną Państwo zaprezentować swoje produkty, spotkać się z innymi producentami oraz bezpośrednio z klientami, już dziś zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Dla wszystkich, którzy prześlą do nas zgłoszenie do końca lutego 2018 roku oferujemy 15% rabatu! Dla wystawców, którzy brali już udział w ParaRudnikach, proponujemy dodatkowe 5%.

Przygotowaliśmy dla Państwa stoiska wewnętrzne w 3 głębokościach: 2, 3 lub 5 metrów oraz nieograniczoną powierzchnię wystawienniczą na zewnątrz. Jesteśmy przekonani, że pozwoli to Państwu optymalnie zaaranżować swoją ekspozycję.
Stoiska w hali, których koszt wynosi 35zł netto za m2, posiadają dostęp do energii elektrycznej. Nie posiadają one gotowej zabudowy modułowej. Wzorem innych imprez targowych będzie ona przedmiotem osobnego zamówienia, jeżeli tylko wystawca takowej zabudowy sobie zażyczy.
Powierzchnię na zewnątrz, której koszt wynosi 20zł netto za m2, wystawca dowolnie dostosowuje do swoich potrzeb.
Zakres szerokości dla stoisk wewnątrz hali są następujące:

stoiska o głębokości 2m – szerokość od 2 do 5m
stoiska o głębokości 3m – szerokość od 3 do 7m
stoiska o głębokości 5m – szerokość od 5 do 25m

Zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na stronie. Na jego podstawie przygotujemy propozycję umowy.