Nowe produkty firmy Techno-Fly

Nowe produkty firmy Techno-Fly

Firma Techno-Fly w tym roku będzie miała przyjemność zaprezentować na ParaRudnikach najnowszą, wzmacnianą wersję kosza Delta wraz z oplotem z dynemy , nową elektronikę napędu z rozruchem elektrycznym, jak również nową kolorystykę napędów, która weszła do produkcji od 2019 r.
Po raz pierwszy zaprezentuje, dwa najnowsze modele skrzydeł produkcji EVEREST GLIDERS z przeznaczeniem napędowym. Będzie dostępny model CROSS dla początkujących pilotów jak również będzie skrzydło dla średnio zaawansowanych THUNDREBOLT z systemem sterownia 2D i PA z przeznaczeniem do dobrej zabawy w powietrzu.
Oba modele są wykonane w najnowszej technologii i z nowszych, lżejszych materiałów co się przekłada na bardzo łatwy start i dobrą zabawę przy starcie odwróconym.
Na stoisku znajdzie się Octagona 190 jak również Tornado 280, będzie możliwość założenia kompletnego napędu na plecy i jeśli organizacja na to pozwoli będzie możliwość uruchomienia obu napędów.
Na deser wystawcy pokażą pierwszy na świecie układ wydechowy wykonany w niespotykanej jak dotąd formie, ale to zostawmy jako niespodziankę, a będzie co oglądać…!